Våpensmiacup 2020

Våpensmiacup 2020 er historie og vi kan se tilbake på en skytterfest vi kan være stolte av.  Først vil vi få takke for at alle skyttere og ledsagere som deltok i årets Våpensmiacup viste hensyn og fulgte våre smittevernregler på en eksemplarisk måte.

Vi takker også for gode tilbakemeldinger fra dere alle.

Fredag den 7.august kl.19:00 vil premieutdelingen for Våpensmiacup bli sendt direkte på Facebook. Her vil også alle uttrekkspremier bli offentliggjort, samt vinner av 5000 Aguila 22 lr. til hvert av de tre lagene med flest deltagere i alle stevner. 

Sammelagtresultatene er nå klare  og et utdrag med de beste i hver klasse  er listet nedenfor. Ved å følge denne linken

 vil du komme til offisielle sammenlagtlister.

(Offisiell resultatliste 4 stevner sammenlagt) 

Rangering 1: samlet poengsum,

rangering 2: antall sentrum,

rangering 3: poengsumbeste stevne inkludert sentrum            
rangering 4: poengsum nest beste stevne inkludert sentrum osv
.  

 

Sammenlagt klasse 3 til 5            
1    Simon Kolstad    Claussen    1389
2    Thomas    Krågtorp    1387
3    Jan Kåre    Moland    1386
4    Jeanette Hegg    Duestad    1386
5    Mette    Strandlien    1385
6    Vegard    Solhaug    1383
7    Lars David Jr    Øvrum    1382
8    Bjarne    Muri    1381
8    Daniel    Sørli    1381
10    Runar    Tveito    1381
11    Olve Grønås    Birkeland    1380
12    Tor Arnfinn    Homme    1380
13    Geir Atle    Metveit    1379
14    Mette Elisabeth    Finnestad    1378
15    Thomas    Bråthen    1377
16    Anders Warlo    Totland    1375
17    Ola Tore    Dokken    1375
18    Katrine Aannestad    Lund    1374
19    Simon    Sørgård    1372
20    Esten    Skårild    1372
            
Sammenlagt klasse NU - nybegynner ungdom            
1    Leonor Almås    Johansen    826
1    Christoffer Bogstad    Seim    488
1    Mari Helen Rosenkilde    Dahle    959
1    Liv Maren    Kluften    860
1    Brage H.    Jensen    867
1    Torfinn    Skogen    973
1    Andreas H    Kind    214
1    Anders H.    Jøranlid    237
1    Paula    Hagen    929
1    Petter    Sveipe    924
1    Åshild Vatnås    Bråten    439
1    Markus    Evenrud    447
1    Karoline    Jamne    466
1    Alan Jin    Rolfsrud    236
            
Sammenlagt rekrutt     
       
1    Even Johannes S.    Fladvad    1385
2    Synnøve    Berg    1384
3    Erik Aleksander    Hansen Hagen    1381
4    Trygve Kolstad    Andreassen    1376
5    Anne Birgit    Dokken    1369
6    Marius    Feragen    1367
7    Martin    Knuts    1366
8    Snorre    Sverkmo Julnes    1364
9    Erlend    Aarbakk    1364
10    Knut Fredrik G    Homme    1361
            
Sammenlagt eldre rekrutt            
1    Eskil    Grøterud    1400
2    Jens Olsrud    Østli    1398
3    Olav    Rudland    1398
4    Charlotte F    Lund    1397
5    Inga Marie    Hanserud    1396
6    Knut Ola    Skogen    1394
7    Andreas    Valde    1393
8    Jenny Olsen    Ek    1393
9    Emma Helene    Heiaas    1390
10    Ola    Strand Nystuen    1390
            
Sammenlagt junior            
1    Ola-Johan    Dybvik    1398
2    Kine    Haugeplass    1398
3    Caroline    Finnestad Lund    1396
4    Hans Petter    Aas-Hveem    1396
5    Tuva    Bakke    1393
6    Hannah    Johansen    1392
7    Julianne    Skallerud Brekke    1392
8    Oda    Flikkerud    1392
9    Marius    Granberg    1391
10    Gaute    Grøterud    1390
            
Sammenlagt eldre junior    (rangert)        
         
1    Tor Christian    Mathisen    1382
2    Leif Sindre Modalsli    Kongevold    1382
3    Veronica Meldal    Brandtzæg    1380
4    Cecilie    Fossmo    1375
5    Nora    Midtgard    1373
6    Marius    Bakken    1372
7    Jenny R.    Lund    1368
8    Sofia    Fallås    1365
9    Henrik    Embretsen    1365
10    Tonje Wehn    Ødegård    1360
            
Sammenlagt V65          
 
1    Terje    Hågensen    1397
2    Trond    Hjertås    1395
3    Arvid    Meek    1395
4    Øyvind    Lilledrange    1394
5    Gunnar    Orre    1394
6    Helge    Elvebakk    1393
7    Harald    Buuer    1392
8    Per Torleiv    Tveiten    1392
9    Åge    Steinslett    1390
10    Morten    Hansen    1388
            
Sammenlagt V73            
1    Odd    Kolsrud    1400
2    Tor    Skomsvold    1397
3    Erik    Skaug    1397
4    Oddvar    Tangen    1397
5    Harald    Englund    1397
6    Robert    Larsen    1396
7    Ludvig    Indrebø    1395
8    Johannes    Rundhaug    1395
9    Karsten    Valand    1394
10    Odd Arne    Køhl    1390
            
Sammenlagt klasse V55            
1    Atle    Håtuft    1381
2    Anders    Metveit    1381
3    Odd Petter    Nythe    1381
4    Magnar    Isene    1378
5    Per Kristian    Aas    1376
6    Henry    Øye    1374
7    Georg    Gulbrandsen    1373
8    Johannes    Seim    1371
9    Trond    Jøingsli    1369
10    Tor    Bjørnødegård    1367
            
Sammenlagt klasse 5            
1    Simon Kolstad    Claussen    1389
2    Thomas    Krågtorp    1387
3    Jan Kåre    Moland    1386
4    Jeanette Hegg    Duestad    1386
5    Mette    Strandlien    1385
6    Vegard    Solhaug    1383
7    Lars David Jr    Øvrum    1382
8    Bjarne    Muri    1381
8    Daniel    Sørli    1381
10    Runar    Tveito    1381
            
Sammenlagt klasse 4            
1    Anders Warlo    Totland    1375
2    Vidar    Gaarder    1351
3    Kristian Frøysadal    Hauge    1351
4    Regine    Langbakk    1345
5    Lars Klemet    Strand    1345
6    Joakim    Øye    1344
7    Asbjørn    Sevland    1343
8    Ole    Dorholt    1341
9    Frode    Lund    1339
10    Gisle    Isene    1338
            
Sammenlagt klasse 3  
         
1    Jørn    Hansson    1342
2    Odd Birger    Olsen    1310
3    Alexander    Bengtson    1309
4    Kjell Bøe    Bjørgum    1290
5    Tore    Hoff    1287
6    Bjørn    Grønås    1281
7    Eskil    Myhre    1281
8    Vegar    Grønberg    1278
9    Øistein    Bakken    1278
10    Hege Ingrid    Sydnes    1259
            
Sammenlagt klasse 2            
1    Svenn Harald    Hovd    1381
2    Kenneth    Esaiassen    1359
3    Linn Marie    Johnsen    1347
4    Håvard    Schjerven    1339
5    Ola Ludvig    Håbrekke    1339
6    Eivind    Igland    1332
7    Jan Gunnar    Feragen    1326
8    Anita    Nodland    1319
9    Tom    Sørdalen    1316
10    Trygve    Bengtson    1309
            
Sammenlagt klasse 1            
1    Håvard N.    Voss    968
2    Anne Kristin    Haugsjordet    922
3    Per Einar    Berger    920
4    Jan Olav    Skinstad    885
5    Tone M.    Gimle    864
6    Ezana    Zerai    859
            
Sammenlagt klasse AG3        
    
1    Jo Ivar    Løvseth    899
2    Torstein.    Dynna    448


Sammenlagt klasse JEG            
342    Gunnar    Ekrem    979

Gavekort Våpensmiacup 2020

Da er gavekortene for VåpensmiaCup trukket.

40 gavekort a kr 1000

40 gavekort a kr 500

Følg denne linken for å se vinnerne>>

De tre lagene som hadde flest deltagere i VåpensmiaCup 2020  og får 5000 Aguila 22 Lr hver er:

Ringebu og Fåvang Skytterlag

Tingelstad Skytterlag

Blaker Skytterlag

Etnedal Skytterlag    Nordre Land Skytterlag    Søndre Land Skytterlag   Torpa Skytterlag

  • Instagram
  • Facebook Social Icon